Nabídka práce pro kontrolory kvality v Litoměřicích

2 aktuálních volných míst

  • Kontrolor/kontrolorka kvality

    Pojďte se s nám podílet na realizaci moderních řešení v energetice a na budování energetické udržitelnosti naší společnosti! Hledáme kolegu do oddělení kvality. Vhodné pro absolventy! CO BUDETE DĚLAT o Provádět průběžné a finální inspekce výrobků o Připravovat podklady pro uvolnění výrobků na základě finální kontroly o Spravovat a vést dokumentac ...

  • Expedient/expedientka

    Co vás čeká o expedice hotových výrobků a jejich balení o fyzický soupis zboží a obalů o samostatný příjem, výdej, kvantitativní a kvalitativní přejímka zboží, skladování a vedení o kontrola a třídění odlitků, výkovků a obrobků o řízení vysokozdvižného vozíku, vykládání dovezeného materiálu, a provádění jeho běžné údržby o příprava a nakládání odli ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako kontrolor kvality v Litoměřicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro kontrolory kvality Litoměřice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Kontrolor kvality Litoměřice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Litoměřicích na pozici Kontrolor kvality 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 28000 Kč do 28000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 28000 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 190 Kč do 190 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 190 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Kontrolor kvality Litoměřice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :