Nabídka práce ředitel v Libereckém kraji

2 aktuálních volných míst

  • Ředitel/ Ředitelka

    Požadavky: - splněné předpoklady a odborná kvalifikace pro výkon činnosti ředitele školy/ školského zařízení podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů; - znalost problematiky organizace - školské právnické osoby zřizované církví, znalost řízení a financování v soukromém a cír ...

  • Plant Director

    Vaše předpoklady: - komunikativní znalost angličtiny a španělštiny nutnou podmínkou - zkušenosti s řízením týmu top manažerů v automotive min. 10 let - zkušenosti s jednáním se zákazníky a dodavateli - podnikatelské myšlení a jednání, vedení lidí a týmů - technické znalosti výrobních metod - velmi dobrá schopnost řešení konfliktů Co Vás na této p ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako ředitel v Libereckém kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce ředitel Liberecký kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Ředitel Liberecký kraj?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Libereckém kraji na pozici Ředitel 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 50000 Kč do 200000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 130000 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Ředitel Liberecký kraj?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :