Nabídka práce pro tesaře v Liberci

5 aktuálních volných míst

 • Pracovník dílny hotových výrobků

  Pracovník dílny hotových výrobků do stavebně truhlářské výroby Požadujeme: - vyučení v řemeslném oboru - zkušenosti v oboru truhlář, tesař nebo jako řemeslník - fyzická zdatnost Nabízíme: - Rozmanitou práci v malém pracovním kolektivu - Práci na HPP v jednosměnném provozu 7:00 - 15:30 - Nástupní plat 170 Kč/hod. - Po zapracování výkonnostní prémie ...

 • TRUHLÁŘ-kompletář

  Kompletace dřevěných výrobků. Oken, dveří apod. Pečlivost, svědomitost, chuť pracovat. Možnost podílet se na výrobě zajímavých historických oken. Zaměstnanecké výhody: stravenky. Hlásit se předem telefonicky v době 7.00-16.00 hod.

 • Truhlář

  Výroba dřevěných výrobků. Oken, dveří apod. Pečlivost, svědomitost, chuť pracovat. Možnost podílet se na výrobě zajímavých historických oken. Zaměstnanecké výhody: stravenky. Hlásit se předem telefonicky v době 7.00-16.00 hod.

 • Tesař

  Vhodné i pro cizince s Vízem za účelem dočasné ochrany Nabízené výhody: menší firma s osobním přístupem Hlásit se telefonicky v Po - Pá

 • Tesař

  Vyučení v jakémkoliv stavebním oboru nebo praxe v oboru, fyzická zdatnost, na hlavní pracovní poměr (HPP) nebo na dohodu o provedení práce (DPP) nebo na dohodu o pracovní činnosti (DPČ)-dle dohody. Hlásit se předem telefonicky.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako tesař v Liberci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro tesaře Liberec je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Tesař Liberec?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Liberci na pozici Tesař 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 35000 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 170 Kč do 180 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 177 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Tesař Liberec?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :