Nabídka práce dělník potravinářské výroby v Liberci

5 aktuálních volných míst

 • Zpracovatel/ka masa

  Místo výkonu práce: Norská 580/40a, 460 01 Liberec 1 Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně v pondělí od 10.00 do 12.00 hod. na adrese Na Perštýně 519/9a, Liberec 1

 • Obsluha studených provozů

  Obsluha na filtraci piva a přetlačných tancích Požadujeme spolehlivost, pracovitost, flexibilitu a samostatnost Nabízené výhody: stravenky, 13. plat, věrnostní odměny Hlásit se předem e-mailem nebo telefonicky 7.30-15.00hod.

 • Obsluha stáčecí linky

  Požadavky: spolehlivost a pracovitost Nabízené výhody: stravenky, 13. plat, věrnostní odměny Hlásit se e-mailem nebo telefonicky, popř. osobně v 7.30-15.00 hod.

 • Výrobní dělník

  Domluvit si schůzku předem telefonicky.

 • PŘÍPRAVÁŘ - zpracování masa

  vyučení v oboru řezník, uzenář nebo kuchař výhodou, domluvit si schůzku předem telefonicky

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník potravinářské výroby v Liberci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce dělník potravinářské výroby Liberec je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník v potravinářství Liberec?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Liberci na pozici Dělník v potravinářství 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24380 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník v potravinářství Liberec?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :