Nabídka práce pro dělníky v dopravě v Liberci

8 aktuálních volných míst

 • DoporučujemeSkvělá brigáda v Liberci - 140/hod.

  Hledáme pracovité brigádníky na vybalování/doplňování zboží do supermarketu v Liberci. • Sháníš brigádu při škole, práci nebo máš spoustu času a můžeš chodit kdykoliv? • Máme pro Tebe flexibilní brigádu, směny si můžeš volit podle sebe • Chceš chodit jenom o víkendu? Jenom ranní, nebo jenom noční směny? • Chceš chodit celý měsíc a nebo jenom jednou ...

 • EXPEDIČNÍ PRACOVNÍK/CE - balení zásilek e-shopu

  Hlásit se osobně na provozovně po telefonické domluvě

 • Manipulační pracovník v dopravě

  CHRÁNĚNÁ DÍLNA - pro OZP Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o práci manipulačního pracovníka v dopravě pro chráněnou dílnu v Raspenavě, chuť pracovat a jsou komunikativní. Chráněná dílna se zabývá montáží součástek v elektrotechnickém a automobilovém průmyslu. Jedná se o výpomoc při nakládce, vykládce a rozvozu zboží. Řidičský průkaz skupiny B výho ...

 • Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda)

  Hledáme: doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda). Náplň práce: doplňování a doobjednávání zboží na prodejně XLMX - Lutz, pořizování fotografií doplněných stojanů a jejich posílání na e-mail, popř. WhatsApp. Pracovní doba: brigáda se bude vykonávat 2 x až 4 x týdně po dobu 1 - 3 hodin, dny výkonu práce lze domluvit podle ča ...

 • Pracovník vykládky železničních vagonů s uhlím

  Jedná se o nárazovou činnost vhodnou jako brigáda nebo částečný úvazek. Hlásit se předem telefonicky v pracovní dny do 16h.

 • Pomocní manipulační pracovníci v dopravě

  Kontaktovat emailem - životopis

 • Pomocný/á pracovník/ce obchodního provozu

  Manuální práce, přijímaní zboží, pomocné práce v obchodě Hlásit se telefonicky nebo osobně v místě výkonu práce: Pizza, Kebab v OC Nisa, České mládeže 456,463 12 Liberec

 • Řidič-stěhovák

  Požadavky: ŘP sk. B, fyzická zdatnost Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Liberci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v dopravě Liberec je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník Liberec?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Liberci na pozici Dělník 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 10331 Kč do 25000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 17856 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od  Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 83 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník Liberec?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :