Nabídka práce pro dělníky v dopravě v Kladně

9 aktuálních volných míst

 • Skladník

  Požadujeme: manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost. řidič VZV, základy práce s PC - Microsoft Office, jednoduché úkony. Náplň práce: práce s IS KARAT - zaměstnanec bude pro tento informační systém zaškolen. Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, výkonnostní příplatek, příplatek za přesčas. Telefonický kont ...

 • Pomocní pracovníci obchodního provozu

  Požadujeme: - znalost vietnamského jazyka výhodou, - schopnost pracovat pod tlakem, - občasné zvedání břemene o hmotnosti 20 kg. Nabízíme: - dotované obědy. Kontakt telefonicky každý pátek od 14:00 - 16:00 hod. nebo e-mailem viz výše.

 • Pomocný pracovník obchodního provozu

  Požadujeme: znalost čínského jazyka výhodou.

 • Pomocní pracovníci obchodního provozu

  Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou. Pracovní doba i o víkendech. E-mailový kontakt viz výše. Osobní kontakt po domluvě - viz e-mailový kontakt.

 • Pomocní pracovníci v dopravě a skladování

  Požadujeme: - dobré pracovní nasazení, komunikativnost, poctivost, odpovědnost, slušnost. Náplň práce: - zásobování výroby, - nákup materiálu, - přebírání náhradních dílů, - balení a expedice, - služební cesty. Telefonický kontakt viz výše.

 • Doplňovač zboží

  Požadujeme: - zodpovědnost,samostatnost, pečlivost, - příjemné vystupování, - časovou flexibilitu, - udržování čistoty v provozovně, - schopnost manipulace se zbožím ( skládání, vybalování zboží). - fyzickou zdatnost, - znalost základní instalace zboží. Nabízíme: - možnost stravování. Kontakt osobně každý pátek od 13:00 - 15:00 v provozovně Černu ...

 • Pomocní pracovníci obchodního provozu

  Aktivní znalost vietnamského jazyka - výhodou.

 • Pomocný manipulační pracovník - manipulace se zásilkami

  Jedná se o nakládku/vykládku zásilek z příslušných dodávkových/nákladních automobilů a jejich třídění. Požadujeme: pracovní spolehlivost, fyzickou zdatnost Pracovní náplň: práce s těžkými břemeny - fyzicky náročné Telefonický kontakt: Po - Pá 13:00 - 17:00 hod.

 • Pomocný skladový dělník

  Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Kladně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v dopravě Kladno je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník Kladno?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Kladně na pozici Dělník 9 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 25000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19053 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník Kladno?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :