Nabídka práce lékař bez atestace v Karviné

4 aktuálních volných míst

  • Lékaři s odbornou specializací v oboru anesteziologie a resuscitace

    Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace Bližší informace poskytne primář MUDr. Miroslav Zajíček, email: [email protected]

  • Lékaři s atestací z interny

    Práce v zavedené interní ambulanci na 0,4 úvazku Nutná atestace z interny Směny: Pondělí a Středa 8:00-15:30 Po domluvě eventuálně i později a jinak Možno přijmout i více lékařů na menší úvazky. Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email.

  • Lékaři na neurologickém oddělení

    Kvalifikační požadavky - odborná způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb. , zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb .

  • Stomatologové

Pomůžeme vám s hledáním práce jako lékař bez atestace v Karviné. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce lékař bez atestace Karviná je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Lékař bez atestace Karviná?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Karviné na pozici Lékař bez atestace 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 35300 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 30087 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 500 Kč do 500 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Lékař bez atestace Karviná je 500 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Lékař bez atestace Karviná?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :