Nabídka práce zdravotnictví, rehabilitace a sociální péče v Jindřichově Hradci

20 aktuálních volných míst

 • Stájník

  KONTAKT TELEFONICKY Místo výkonu práce: Dolní Němčice, Dačice Požadujeme: manuální zručnost, bydliště v blízkém okolí

 • Fyzioterapeut

  KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM ambulantní fyzioterapie Nabízíme: stravenkový paušál

 • Lékař/lékařka

  Co Vás čeká? Vyšetření klientů, stanovení léčebného plánu, preskripce vhodné balneologické i pohybové terapie, pravidelné kontroly zdravotního stavu klientů. Pracovní doba Po-Pá od 7:30 do 16:00 hodin, 1x za 6 týdnů sobota, služby formou příslužby na telefonu. Jaké znalosti a dovednosti požadujeme? Dokončené VŠ vzdělání, ukončený základní kmen. Sc ...

 • Fyzioterapeut

  KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM Pracovní doba, termín nástupu a podrobnosti smluvního vztahu dle dohody při pohovoru. Odpovídající vzdělání v oboru fyzioterapeut, akreditované kurzy MZ vítány Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, relaxaci, dopravu. Prémie. Hrazené kurzy. Rychlý růst mzdy.

 • Lékaři v gynekologii

  KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY

Pomůžeme vám s hledáním práce jako zdravotnictví, rehabilitace a sociální péče v Jindřichově Hradci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce zdravotnictví, rehabilitace a sociální péče Jindřichův Hradec je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.