Nabídka práce pro pomocné pracovníky údržby budov v Jihlavě

7 aktuálních volných míst

 • Údržbář

  Hledáme manuálně zručného a spolehlivého člověka. Náplň práce: o úklid autobusového nádraží o drobné opravy a údržba budov, areálu o třídění odpadu o jiné údržbářské práce, apod. Požadujeme: o fyzickou zdatnost o manuální zručnost o pracovitost První kontakt e-mailem nebo telefonicky, Po - Pá, 6 - 15 hod.

 • Pomocný pracovník údržby budov a souvisejících prostor

  Požadujeme: - dobrý zdravotní fyzický stav První kontakt telefonicky: 12 - 17 hodin.

 • Údržbář budov a souvisejících zařízení

  Náplň práce: - drobné zednické opravy a údržbářské práce v areálu společnosti - údržba nemovitostí společnosti v ČR - sekání trávy - renovace oplocení Požadujeme - ŘP sk. B - manuální zručnost - spolehlivost, samostatnost První kontakt e-mailem

 • Údržba areálu

  Provádění drobných opravných a úklidových prací v závodě zaměstnavatele, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost. První kontakt e-mailem.

 • Pomocný pracovník údržby

  První kontakt osobně po předchozí domluvě.

 • Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

 • Pracovník údržby strojů a zařízení

  Pracovní poměr na dobu neurčitou po zapracování. Náplň práce: Oprava a údržba strojů a zařízení. Požadujeme: Manuální zručnost, vyučení technického směru nebo prokazatelnou praxi v oboru. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, prémie, letní a zimní odměny, odměny při jubileích, 217 výrobků za zvýhodněnou cenu, závodní stravování za poloviční cen ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pomocný pracovník údržby budov v Jihlavě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pomocné pracovníky údržby budov Jihlava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.