Nabídka práce pro dělníky v dopravě v Jihlavě

5 aktuálních volných míst

 • Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

  První kontakt telefonicky.

 • Sběrači kamene

  První kontakt: telefonicky (777 654 855).

 • Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

  Náplň práce: - provedení vyskladnění zboží zákazníka - příjem zboží do skladu a výdej ze skladu - kontrola kvality zboží a obalů První kontakt osobně: Střítež 3, okr. Jihlava nebo telefonicky.

 • Technik dopravního značení

  Požadujeme: - Fyzickou zdatnost - Samostatnost - Řidičský průkaz skupiny B (skupina B+E výhodou) - Časovou flexibilitu - výhodou středoškolské vzdělání (nejlépe stavební - není však nutností) Nabízíme: - Placené přesčasové hodiny - Měsíční bonusy/odměny včetně závěrečné roční odměny - Mobilní telefon i k soukromým účelům - Možnost rozšíření řidičs ...

 • Pomocný pracovník/pomocná pracovnice obchodního provozu

  Výhodou, nikoliv podmínkou, je aktivní znalost vietnamského jazyka. První kontakt e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Jihlavě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v dopravě Jihlava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník Jihlava?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Jihlavě na pozici Dělník 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16200 Kč do 25000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 18825 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 100 Kč do 100 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 100 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník Jihlava?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :