Nabídka práce pro dělníky v automobilovém průmyslu v Jihlavě

3 aktuálních volných míst

  • TIPOperátor/operátorka výroby s ubytováním ZDARMA!!

    Zpracování a montáž plastových výlisků, zapojování kabelových svazků. Možnost podílet se na různých pracovních operacích a pracovat v různých skupinách. Odpovědnost na kvalitu jednotlivých dílů a plnění norem. Požadujeme: - manuální zručnost - ochota pracovat ve třísměnném provozu - spolehlivost - zodpovědnost Nabízíme: nástupní mzda od 22.000 ...

  • Operátor výroby, vhodné pro M/Ž i bez praxe, ubytování ZDARMA

    - jednoduchá manuální práce vhodná pro každého - kontrola kvality zhotovených výrobků + jejich montáž - práce ve velmi čistém a klidném prostředí Požadujeme: - manuální zručnost - ochotu učit se novým věcem - ochotu pracovat a vzdělávat se Nabízíme: - ubytování ZDARMA - mzda 25.000kč - příplatek na zdraví až 1.500 Kč/měsíc - 13. mzda - osobní ...

  • Montážní výrobní dělník (A375)

    Máte chuť pracovat, ale nemáte žádné pracovní zkušenosti? Přihlaste se, pomůžeme i vám. - předmontáže pro výrobní linky - obsluha strojů ve výrobě - balení a vizuální kontrola Místo výkonu práce: Jihlava Požadujeme: - manuální zručnost - ochotu vykonávat práci ve směnném provozu - zodpovědnost - spolehlivost Nabízíme: - mzda 27.000 Kč - 30.00 ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Jihlavě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v automobilovém průmyslu Jihlava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník Jihlava?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Jihlavě na pozici Dělník 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 26500 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 25000 Kč do 27000 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 26000 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník Jihlava?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :