Nabídka práce pro zemědělské dělníky v Jičíně

4 aktuálních volných míst

 • Pomocný pracovník / pracovnice v rostlinné výrobě

  Kontakt: Shetela Dmytro, tel.: 774 888 890 Doporučenky lze projednat na ÚP v Jičíně- po předchozí telefonické domluvě. Náplň práce: střih stromků, v květnu rozbalení a spínání sítí Pozice je vhodná i pro cizince na krátkodobé pracovní povolení.

 • Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství

  Kontakt: Libánský Vladimír, tel.: 776 395 180 (8:00- 9:00 hod.) Těžká manuální práce na farmě v rostlinnné výrobě. Řidičský průkaz není třeba. Pozice je vhodná i pro cizince- sezónní zaměstnávání.

 • Pomocný pracovník / pracovnice v rostlinné výrobě

  Pracoviště: Sady Podkost, Kdanice okr.Jičín Kontakt: Podroužková Radka, tel.: 739 618 698 (PO-PÁ 10:00-17:00) Doporučenky lze projednat po telefonické domluvě na ÚP v Jičíně. Fyzicky náročná práce za každého počasí-stříhání stromků, při nástupu potřeba doložit lékařský posudek zdravotní způsobilosti.Jednosměnný provoz. Pracovní doba od 6:00 do 14:0 ...

 • Pomocný pracovník / pracovnice v zahradnictví

  Kontakt: Talácková Šárka, tel.: 737 333 471 (PO- PÁ 7:00-10:00 hod.) Doporučenky lze projednat po předchozí tel. domluvě. Pozice je vhodná i pro cizince- Mimořádné pracovní vízum.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Jičíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro zemědělské dělníky Jičín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.