Nabídka práce pro manažery v Hodoníně

3 aktuálních volných míst

  • Manažer/ka - vedoucí týmu

    Pracoviště: Společnost Metlife - Svatoplukova 520, 698 01 Veselí nad Moravou. Požadavky: komunikativnost, flexibilita, nábor zaměstnanců, vedení a rozvoj týmu. Příspěvek na mobil/notebook, automobil. Kontakt na tel. 725 882 218, na mail: [email protected] a osobně.

  • Vedoucí montáže a servisu s NJ

    Pracoviště: Ratíškovice. Baví tě administrativa, neztratíš se v papírech a máš dobré organizační schopnosti? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí montáží a servisu s NJ. Požadujeme: znalost NJ na komunikativní úrovni, znalost práce na PC, příjemné vystupování, komunikativnost, znalost / přehled o ...

  • Vedoucí pracovník/ce

    Pracoviště: Vlkošská 857, 696 42 Vracov. Společnost DADOS-AUTOSERVIS, s.r.o., zabývající se servisem osobních a užitkových automobilů hledá vhodné kandidáty na pozici Vedoucí pracovník. Baví Vás práce s lidmi? Nemáte problém s prací u počítače? Máte chuť pracovat v mladém kolektivu? Tak hledáme právě Vás. Vedoucí pracovník je denně v kontaktu se za ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako manažer v Hodoníně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro manažery Hodonín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.