Nabídka práce zahradník, práce na zahradě v Havlíčkově Brodě

2 aktuálních volných míst

  • Prodavač/ka - florista/ka

    - láska ke květinám, zodpovědnost, chuť učit se novému a stále se rozvíjet, samostatnost, kreativita, schopnost jednat s lidmi, manuální zručnost, schopnost pracovat s pokladnou a s hotovostí - vyučení ani praxe v oboru není nutná - zaškolíme - otevírací doba PO-NE 8-20 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. ...

  • Zahradník/ce

    - vzdělání zahradnického směru podmínkou, praxe v oboru výhodou - realizace a údržba zeleně - plné prac.nasazení, flexibilita, všeobecná manuální zručnost, schopnost samostatného rozhodování, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako zahradník, práce na zahradě v Havlíčkově Brodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce zahradník, práce na zahradě Havlíčkův Brod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Zahradník, práce na zahradě Havlíčkův Brod?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Havlíčkově Brodě na pozici Zahradník, práce na zahradě 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 38000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 30000 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Zahradník, práce na zahradě Havlíčkův Brod?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :