Nabídka práce administrativní pracovník v Havlíčkově Brodě

3 aktuálních volných míst

  • Všeobecný administrativní pracovník / pracovnice

    administrativní a tlumočnické činnosti pro ukrajinské občany (doprovod na úřady, do nemocnic apod.) Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

  • Administrativní pracovník / pracovnice

    - komunikativnost, spolehlivost - administrativní práce pro vedení společnosti, evidence (pracovní nářadí, BOZP, požární ochrana, školení, zdravotní prohlídky), objednávky, příjem drobného materiálu Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

  • Administrativní pracovník

    - zadávání zboží na sklad, úpravy fotografií - spolehlivost, zodpovědnost, kreativita - 12-24 hodin týdně - práce pouze na provozovně Počátky 68, Chotěboř Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako administrativní pracovník v Havlíčkově Brodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce administrativní pracovník Havlíčkův Brod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Administrativní pracovník Havlíčkův Brod?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Havlíčkově Brodě na pozici Administrativní pracovník 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 28000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 23975 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 105 Kč do 105 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Administrativní pracovník Havlíčkův Brod je 105 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Administrativní pracovník Havlíčkův Brod?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :