Nabídka práce nástrojář v Domažlicích

4 aktuálních volných míst

 • Nástrojař

  Praxe výhodou, zajištěn odborný růst. Mzda dle praxe, pracovního zařazení, znalostí a výsledků. Jistota trvalého zaměstnání. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Osobní, e-mailový nebo telefonický (7,00 - 15,00 hod.) kontakt.

 • Toolmaker/Nástrojař

  Požadujeme: - USO/SŠ vzdělání technického směru - výhodou - Praxi ve výrobním podniku - výhodou - Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost - Obsluha výrobního zařízení - Plnění plánu výroby v požadované kvantitě a kvalitě - Práce ve třísměnném provozu Zaměstnanecké výhody: - Smlouvu na NEURČITO od začátku pracovního poměru - 5 t-ýdnů dovolené ...

 • Nástrojař

  Osobní nebo telefonický kontakt.

 • Pracovník/pracovnice údržby nástrojů

  Co budete dělat: - udržovat a opravovat nástroje a přípravky pro výrobu - připravovat nástroje pro interní a externí transport - spravovat a evidovat nástroje v systému - dohlížet na dodržování servisních period nástrojů - spolupracovat s oddělením údržby - spolupracovat při přejímkách a zkouškách nástrojů - spolupracovat na trvalém snižování nákla ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako nástrojář v Domažlicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce nástrojář Domažlice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Nástrojář Domažlice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Domažlicích na pozici Nástrojář 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 47344 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 31061 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Nástrojář Domažlice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :