Nabídka práce pro administrativní pracovníky v Domažlicích

3 aktuálních volných míst

  • Zapisovatel/ka u soudu

    Střední škola s maturitou, nejlépe ekonomického směru. ZNALOST PSANÍ NA POČÍTAČI A PSACÍM STROJI VŠEMI DESETI !!! Znalost práce na PC NUTNÁ !!! Možnost úpravy pracovní doby. Benefity: odměny, přiznání osobního příplatku po zkušební době, stravenky.

  • Pracovník/pracovnice bytového hospodářství

    Náplň práce: evidence nákladů na provoz domů, rozdělení nákladů na jednotlivé bytové jednotky a další administrativní činnosti. Požadujeme: středoškolské vzdělání, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost. Nabízíme: stabilní pracovní zázemí, zaměstnanecké výhody, předpokládaný růst mzdy, možné další odměny. Nástup od 18. 11. 2019 nebo ...

  • Zástupce mistra

    Pozice je vhodná i pro nové absolventy SŠ TECHNICKÉHO SMĚRU. Pracovní náplní bude pomoc mistrovi vstřikovny v administrativních a organizačních záležitostech. Jedná se o práci v nepřetržitém provozu ve 12-ti hodinových směnách. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky zdarma, profesní růst

Pomůžeme vám s hledáním práce jako administrativní pracovník v Domažlicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro administrativní pracovníky Domažlice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.