Nabídka práce pro šéfkuchaře v Děčíně

2 aktuálních volných míst

  • Hlavní směnový kuchař k1

    Místo výkonu práce: RESTAURACE KOCANDA Rytířská č.p. 77/2, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2 Nástup možný ihned. Krátký / Dlouhý týden, pracovní doba 7:00 - 22:00 Požadavky: - praxe 5 let - organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu - zodpovědnost a spolehlivost - snaha se vzdělávat se Náplň práce: - výroba a výdej ...

  • Šéfkuchař/ka

    Místo výkonu práce: Mezná č.p. 37, Hřensko, 405 02 Děčín 2 Náplní Vaší práce bude: - moderní i klasická gastronomie hodící se primárně k našemu konceptu - tvorba jídelního lístku, speciálních nabídek a denního menu - nejen česká kuchyně s velkým regionálním vlivem, ale i minutková - vést, motivovat a kontrolovat tým lidí - hmotná a celková odpo ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako šéfkuchař v Děčíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro šéfkuchaře Děčín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Šéfkuchař Děčín?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Děčíně na pozici Šéfkuchař 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 35000 Kč do 45000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 42500 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Šéfkuchař Děčín?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :