Nabídka práce pro administrativní pracovníky v Děčíně

3 aktuálních volných míst

  • Zapisovatel/ka

    Místo výkonu práce: Masarykovo nám. č.p. 1/1, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 Popis pracovní činnosti: - zajištění přípravy a průběhu soudního jednání; - vyhotovování rozhodnutí, zápisy ze soudních jednání; - realizace referátů dle pokynů řešitele; - doručování písemností; - žurnalizace spisů; - provádí lustrace dle potřeb OS, součinnost s nadříze ...

  • Vedoucí pracovník komunikačního centra

    Místo výkonu práce: Děčín Riegrova č.p. 909/5 Děčín II-Nové Město VHODNÉ PRO SOBY ZDRAVÉ I ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ DNE: 20.7.2022 OD 9:00 - 12:00 MÍSTO KONÁNÍ: Úřad práce ČR, KoP Děčín, U Plovárny 14, 1. nadz. podlaží, zasedací místnost "A" požadavky: - administrativní práce spojené s vedením call center + navolávání - učit se ...

  • Administrativní pracovník

    Výborná znalost práce na PC a produktů MS Office 365 Praxe výhodou nikoliv podmínkou. Možnost zkáceného pracovního úvazku Výhodou zapálení pro práci. Zájemci o volnou pracovní pozici zašlou svůj životopis na email: [email protected] nebo osobně doručí na adresu MÁME PRO VÁS PRÁCI s.r.o., Štefánikova 568/1, 407 53 Jiříkov. Navýšení mzdy po ukon ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako administrativní pracovník v Děčíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro administrativní pracovníky Děčín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Administrativní pracovník Děčín?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Děčíně na pozici Administrativní pracovník 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16980 Kč do 24780 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 20290 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 130 Kč do 130 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 130 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Administrativní pracovník Děčín?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :