Nabídka práce pro zemědělské dělníky v Chrudimi

4 aktuálních volných míst

 • Dělník/dělnice na loupárně zeleniny

  Místo výkonu práce: Raná Náplň práce: ruční dolupování brambor a zeleniny nožem a škrabkou Požadavky: manuální zručnost Pozice je vhodná pouze pro zdravé osoby. První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 13.00 hod. nebo na e-mailové adrese.

 • Práce na farmě (pomocné práce v lese)

  VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP! Místo výkonu práce: Krouna POŽADAVKY: ŘP sk. B ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na dopravu První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo přímo na provozovně Krouna č. p. 210, Po-Pá od 8 do 17 hod.. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen. ...

 • Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

  Místo výkonu práce: Dřevíkov č.p. 58, Vysočina První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

 • Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

  lesnické práce - likvidace vzniklého klestu a zbytků po těžbě, uložení vytěžné dřevní hmoty … Práce venku První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Chrudimi. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro zemědělské dělníky Chrudim je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník Chrudim?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Chrudimi na pozici Dělník 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17500 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 20745 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník Chrudim?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :