Nabídka práce pro recepční v Chrudimi

3 aktuálních volných míst

  • Recepční

    Místo výkonu práce: Čs. pionýrů č.p. 197, Seč 1 Pracovní doba: od 6:30 do 18:00 hodin, PO-NE (směny dle potřeby - při čerpání dovolených a nemoci) Práce na recepci v domově se zvláštním režimem specializovaným na osoby s chronickým duševním onemocněním. Pracovní náplň: zapisování návštěv za ubytovanými klienty, vyřizování telefonních hovorů, přeb ...

  • Recepční

    Místo výkonu práce: 1. máje 49, 538 43 Třemošnice NÁPLŇ PRÁCE: znalost angličtiny na úrovni B1, znalost němčiny a ruštiny výhodou, reprezentativní vystupování, uspokojivý písemný projev, pečlivost, samostatnost a organizační schopnosti, administrativní úkony, fakturace, správa rezervací, evidence pokladny, e-mailová korespondence atd. ZAMĚSTNANECKÉ ...

  • Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

    Místo výkonu práce: Fibichova č.p. 27, Chrudim III Angličtina-pasivní Práce s PC - plánovací software,elektronické objednávání klientů, práce s platebním terminálem První kontakt učiňte, prosím, na e-mailové adrese.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako recepční v Chrudimi. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro recepční Chrudim je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.