Nabídka práce pro hutníky v Chrudimi

4 aktuálních volných míst

 • Obsluha kovacích linek a bucharů

  Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 23, Chrudim IV ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, flexipassy, příplatky za směny První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

 • Obsluha kovacích lisů a bucharů

  Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 23, Chrudim IV ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, flexipassy, příplatky za směny První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese. .

 • Kalič

  Místo výkonu práce: DAKO-CZ, a.s., Josefa Daňka č.p. 1956, Třemošnice Náplň práce: obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů, práce s PC - základy pro odepisování operací Požadujeme: manuální zručnost, přesnost a preciznost, samostatnost, praxe vítána Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu, práci v ot ...

 • Obsluha dělících strojů

  Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 23, Chrudim IV ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, flexipassy, příplatky za směny, možnost stravování na pracovišti První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese. ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako hutník v Chrudimi. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro hutníky Chrudim je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.