Nabídka práce pro hutníky v Chrudimi

6 aktuálních volných míst

 • Obsluha kovací linky

  Místo výkonu práce: Průmyslová 23, Chrudim První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

 • Obsluha kovacích linek a bucharů

  Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 23, Chrudim IV ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, flexipassy, příplatky za směny První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

 • Obsluha pálícího laseru

  Místo výkonu práce: Tuněchody Praxe není podmínkou. Absolventy zaučíme, z 50% v kanceláři. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravování zdarma První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

 • Obsluha ohraňovacích lisů

  Místo výkonu práce: Úhřetice ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na dopravu a obědy, měsíční i roční prémie První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Po-Pá od 6 do 14.30 hod. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen. ...

 • Obsluha laseru a ohraňovacího lisu

  Místo výkonu práce: Tuněchody ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravování zdarma První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

 • Obsluha kovacích lisů a bucharů

  Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 23, Chrudim IV ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, flexipassy, příplatky za směny První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese. .

Pomůžeme vám s hledáním práce jako hutník v Chrudimi. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro hutníky Chrudim je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Hutník Chrudim?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Chrudimi na pozici Hutník 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25917 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Hutník Chrudim?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :