Nabídka práce pro pracovníky pošty v Chebu

2 aktuálních volných míst

  • Doručovatel novin v okrese Cheb

    Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručovatele předplatného novin. Jaká práce na Vás čeká? • roznos novin, časopisů a adresných zásilek probíhá v ranních hodinách v okolí Vašeho bydliště • na nejbližším o ...

  • Doručovatelé listovní motorizovaní

    Místo výkonu práce: Riegerova 1302/60, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 6:30-15:00 h. Náplň práce: rozvoz balíků a listovních zásilek, roznos důchodů a poukázek, doručování služebním vozem. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B (aktivní řidiči), v případě cizinců je nutná ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pracovník pošty v Chebu. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pracovníky pošty Cheb je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Kurýr / pracovník pošty Cheb?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Chebu na pozici Kurýr / pracovník pošty 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 5000 Kč do 23500 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 14375 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Kurýr / pracovník pošty Cheb?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :