Nabídka práce keramik v Chebu

3 aktuálních volných míst

  • Dělníci v keramické výrobě

    Místo výkonu práce: Plzeňská 443, Velká Hleďsebe 353 01. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) s možností prodloužení. Pracovní doba dle domluvy se zaměstnavatelem. Náplň práce: čištění a nalévání keramických výrobků, ruční manipulace s hmotou. Nabízíme: stravenky. Kontakt pro zájemce: telefonicky 8:00 - 14:30 h. ...

  • Ostatní řemeslní pracovníci v keramice

    Místo výkonu práce: Na Průhonu 872/6, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 h. Náplň práce: příprava hmot, převážení hmot, vylévání výrobků. Kontakt pro zájemce: e-mailem.

  • Dekoratéři porcelánu

    Místo výkonu práce: Masarykovo nám. 875, 351 24 Hranice u Aše. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (20 hod/týdně). Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 h. Požadujeme: minim ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako keramik v Chebu. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce keramik Cheb je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Keramik Cheb?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Chebu na pozici Keramik 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 22000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19477 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Keramik Cheb?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :