Nabídka práce pro poslíčky a nosiče zavazadel v Českém Krumlově

2 aktuálních volných míst

  • Pracovník ve wellness centru

    Pracovník ve wellness centru - vzdělání základní. Obsluha hydromasážních van, solária, obsluha solné jeskyně, úklid wellness prostor, servis klientům po procedurách. Pracoviště Frymburk. Kontakt: Hortová Lenka, tel.: 606 275 112, e-mail: [email protected] Možnost ubytování zajištěna i pro páry, zaměstnanecká strava, relax v hotelovém welln ...

  • Pracovník wellness centra

    Pracovník wellness centra - pracovník wellness centra - vzdělání základní. Obsluha hydromasážních van, solária, obsluha solné jeskyně, úklid wellness prostor, servis klientům po procedurách. Pracoviště Frymburk, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda od 22 000,-- Kč hrubého. Kontakt: Hortová Lenka, tel.: 606 275 112, e-mail: [email protected] ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako poslíček, nosič zavazadel v Českém Krumlově. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro poslíčky a nosiče zavazadel Český Krumlov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Poslíček, Nosič zavazadel Český Krumlov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Českém Krumlově na pozici Poslíček, Nosič zavazadel 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19320 Kč do 22000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 20660 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Poslíček, Nosič zavazadel Český Krumlov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :