Nabídka práce pro zemědělské dělníky v Českých Budějovicích

4 aktuálních volných míst

 • Pracovník/pracovnice údržby zvláště chráněných území

  Požadujeme: ŘP BE, T výhodou. Pracoviště: zvláště chráněná území Jihočeského kraje. Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, stravenky. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

 • Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat-dojič/ka

  Dvousměnný provoz včetně víkendů. Pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Možnost ubytování. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky (8:00-15:00 hod.), e-mailem či osobně na adrese sídla.

 • Pomocný pracovník při provádění pěstebních lesnických činností

  Práce se týká základního rozsahu pěstebních činností v lesnictví, především potom zalesňování - sadba a podsadba do připravené i nepřipravené půdy, jamková i štěrbinová, stavba, opravy a likvidace oplocenek, prořezávky ruční i mechanické, prostřihávky ruční i mechanické, ožínání ruční i mechanické, ochrana náletů, nátěry a postřiky, úklid a pálení ...

 • Obsluha výrobny krmných směsí

  Náplň práce: ovládání automatické výrobny krmných směsí (ovládání PC, pečlivost). Nástup: ihned. Nabízíme: dobrý kolektiv; zajímavou práci; motivační mzdové podmínky. Požadujeme: komunikativnost, ochotu naučit se nové, zajímavé pracovní postupy, znalost práce na PC, spolehlivost a pečlivost. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvky ze ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Českých Budějovicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro zemědělské dělníky České Budějovice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník České Budějovice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Českých Budějovicích na pozici Dělník 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25075 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník České Budějovice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :