Nabídka práce pro sekretářky v Českých Budějovicích

3 aktuálních volných míst

  • Odborná personální asistentka

    Popis práce: - Řešení personálních záležitostí (přijímání pracovníků) - Organizace a koordinace školení, BOZP a PO - Zajištění personální administrativy - Organizace všeobecné administrativy (zápisy porad, obsluha datové schránky, atd ) - Zpracování analýz a reportů pro vedení společnosti - Ostatní úkoly zadané vedením společnosti Požadavky: - Min ...

  • Projektový/á manažer/ka

    Hledáme posilu do našeho realizačního týmu. Zaměstnatecké výhody: stravenky, sick-day Svoje CV a motivační dopis zašlete na výše uvedený kontakt a do předmětu uveďte "Projektový manažer/ka"

  • Projektový manager / administrátor projektů

    KP projekt je česká společnost se sídlem v Č. Budějovicích, zabývající se dotačním poradenstvím. Poskytujeme projektové poradenství, zpracováváme analytické a koncepční práce. Zjednodušujeme svět dotací! Našimi klienty jsou obce, příspěvkové organizace, podnikatelé, školy, nemocnice. Do svého týmu hledáme kolegyni, kolegu s klientským přístupem, a ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako sekretářka v Českých Budějovicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro sekretářky České Budějovice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.