Nabídka práce programátor počítačových aplikací v Českých Budějovicích

2 aktuálních volných míst

  • Programátor- oop, php

    Hledáme člověka, který s námi bude vyvíjet moderní a funkční weby, aplikace či backendy systémy. Rádi vytváříme skvělé produkty a zkoumáme nové možnosti technologií a proto hledáme někoho, kdo se orientuje a nebo se chce naučit objektovém programování a nebojí se piplání kódu. V současnosti pracujeme na webových aplikacích pro přední realitní kance ...

  • Programátor- html/css kodér

    Hledáme člověka, který s námi bude vyvíjet moderní a funkční weby. Rádi vytváříme skvělé produkty a zkoumáme nové možnosti technologií a proto hledáme někoho, kdo se orientuje a nebo se chce naučit v moderním JS, CSS a nebojí se piplání s responsivním designem. V současnosti pracujeme na webových aplikacích pro přední realitní kanceláře, makléře či ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako programátor počítačových aplikací v Českých Budějovicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce programátor počítačových aplikací České Budějovice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Programátor počítačových aplikací České Budějovice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Českých Budějovicích na pozici Programátor počítačových aplikací 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 50000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 38750 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Programátor počítačových aplikací České Budějovice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :