Nabídka práce pro modeláře oděvů a střihače v Českých Budějovicích

2 aktuálních volných míst

  • Pomocná střihačka ve střižně látek

    Náplň práce: výroba krojů z kvalitních materiálů pro zahraniční zákazníky, pestrý sortiment, rozmanitá práce. Pracoviště v blízkosti centra města, 5 minut od nádraží. Jednosměnný provoz. Možnost zkráceného úvazku. Nástup možný ihned. Svůj životopis pošlete na mail uvedený výše.

  • Střihačka ve střižně látek

    Náplň práce: výroba krojů z kvalitních materiálů pro zahraniční zákazníky, pestrý sortiment, rozmanitá práce. Pracoviště v blízkosti centra města, 5 minut od nádraží. Jednosměnný provoz. V případě vyučení a praxe v oboru možnost vyššího výdělku. Možnost zkráceného úvazku. Nástup možný ihned. Svůj životopis pošlete na mail uvedený výše. ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako modeláři oděvů, střihači v Českých Budějovicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro modeláře oděvů a střihače České Budějovice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.