Nabídka práce pro fyzioterapeuty v Českých Budějovicích

2 aktuálních volných míst

  • Fyzioterapeut/ka

    Požadavky: vyšší odborné/ bakalářské vzdělání v oboru fyzioterapeut. Pracovní doba je od 7:00 do 17:00 hod. dle domluvy. Zaměstnanecké výhody: stravenky, ubytování. V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím zaměstnavatele telefonicky.

  • Fyzioterapeut/ka

    Pro naši dětskou rehabilitační kliniku ARMANDI THERAPY CLINIC hledáme fyzioterapeuta. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: kladný vztah k dětem; pozitivní přístup; chuť učit se novým věcem a nadále se vzdělávat v oboru. Úvazek: plný i částečný. Co vám můžeme nabídnout: Mzda 28.000 - 32.000 Kč + prémie a bonusy; příspěvky na stravu; osobní hod ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako fyzioterapeut v Českých Budějovicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro fyzioterapeuty České Budějovice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Fyzioterapeut České Budějovice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Českých Budějovicích na pozici Fyzioterapeut 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 28000 Kč do 32000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 29000 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Fyzioterapeut České Budějovice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :