Nabídka práce pro dělníky v dopravě v Českých Budějovicích

5 aktuálních volných míst

 • Dělník v kovošrotu

  Místo výkonu práce: je v hale, která je vzdálena cca 600 m od sídla firmy. Hledáme šikovného dělníka (nejlépe paliče) na třídění a rozřezávání železných kusů. Firma se zabývá likvidací kovů, autovraků, výrobních a strojních zařízení. Požadujeme: dobrý zdravotní stav; manuální a fyzickou zdatnost; spolehlivost; paličský průkaz výhodou (ne podmínkou, ...

 • DPP: ZÁVOZNÍK/ICE (na nákladním automobilu) NA ROZVOZ PIVA A NÁPOJŮ

  Pracovní pozice je vhodná pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity a osoby zdravotně znevýhodněné. Přijmeme brigádně závozníky na nákladní automobil pro rozvoz nápojů po Jihočeském kraji. Víkendy volné. Požadujeme: spolehlivost a samostatnost. Nabízíme: hodinovou mzdu od 110 Kč čistého. Nástup: možný ihned. V případě zájmu kontaktujte zaměstnav ...

 • ZÁVOZNÍK/ICE (na nákladním automobilu)

  Pracovní pozice je vhodná pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Přijmeme závozníka na nákladní automobil na rozvoz nápojů po Jihočeském kraji. Víkendy volné. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme: jistotu stálé práce, nástupní plat od 19 000 Kč čistého, roční prémie, příspěvek na dojíždění (bydliště mimo České Budějovice), telefo ...

 • Technicko - administrativní pracovník/ice

  Náplň práce: práce na vzorkovně, rozbalování balíků s oblečením, balení dopisů Požadavky: dobrý zdravotní stav DPP nebo zkrácený úvazek na 4 hod. denně, vhodné i pro ženy na rodič. dovolené Po zapracování možnost navýšení mzdy.

 • Pomocný manipulační pracovník

  pomocné práce při instalaci tepelných čerpadel

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Českých Budějovicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v dopravě České Budějovice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník České Budějovice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Českých Budějovicích na pozici Dělník 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16200 Kč do 22000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 18900 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 125 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 123 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník České Budějovice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :