Nabídka práce pro tesaře v Brně

8 aktuálních volných míst

 • Tesař

  TESAŘ Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace, hledá kvalifikovanou osobu TESAŘE POPIS PRACOVNÍ ČINNOSTI " Provádění truhlářských stavebních prací, například osazování velkorozměrových a členitých oken a dveří z tvrdého dřeva, slohových oken a dveří, kazetové obkládání stěn a stropů podle návr ...

 • Tesaři

  Osobní kontakt možný v pracovní dny vždy od 7:00 - 7:30 hod. - jinak po telefonické domluvě v pracovní dny 7:00 - 15:30 hodin. Nástup možný ihned! Praxe v oboru vítána.

 • Stavební tesař

  První kontakt e-mailem nebo telefonicky. - výuční list v oboru tesař lze nahradit doložením přiměřené praxe v oboru - uchazeč zašle strukturovaný profesní životopis na uvedený e-mail - požadována manuální zručnost - 3. skupina nejnižší úrovně zaručené mzdy - obsluha ručních, elektrických a motorových dřevoobráběcích nástrojů; zhotovení, montáž a ú ...

 • Tesaři

  Předem si telefonicky (středa 12:00-15:00hod.) domluvit schůzku. Dobrý zdravotní stav. Dobrá fyzická zdatnost. Práce ve výškách. Spolehlivost. Vyučen v oboru tesař, truhlář. Místo výkonu práce Brno, celá ČR dle zakázek společnosti Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Tesař

  Kontakt telefonicky . Místo výkonu práce: celá ČR Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Tesař - truhlář

  První kontakt telefonicky nebo osobně od 13:00 - 15:00 hodin. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Stavební truhláři

  První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Dobrá fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, samostatnost. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Stavební truhláři

  První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Dobrá fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, samostatnost. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako tesař v Brně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro tesaře Brno je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Tesař Brno?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Brně na pozici Tesař 8 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16200 Kč do 24000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 21573 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Tesař Brno?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :