Nabídka práce pro dělníky v dopravě v Brně

15 aktuálních volných míst

 • Ranní a noční doplňování zboží - až 188 Kč/hod

  Hledáš STABILNÍ příjem? Chceš mít čas a peníze na své VOLNOČASOVÉ AKTIVITY a možnost ovlivnit svoji docházku do práce? Záleží ti na PŘÍJEMNÉM PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ a FAJN KOLEKTIVU? Pro oblíbený švédský obchod s nábytkem, hledáme šikovné brigádníky na pomocné práce ve skladu. Požadovaná je docházka 20 hodin/týden a kombinování ranních i nočních smě ...

 • Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

  První kontakt telefonicky v době od 9:00 - 14:00 hodin. Náplň práce: pomocné práce na paletách Požadavky: potravinářský průkaz výpis z rejstříku trestů Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Pomocní manipulační pracovníci

  První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Místo výkonu práce: Brno Manipulace se zbožím. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Doplňovači zboží

  První kontakt telefonicky. Požadavky: - čistý trestní rejstřík, fyzická zdatnost, manuální zručnost Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Doplňovači zboží

  První kontakt e-mailem. Místo výkonu práce Brno. Provozní doba: 9h00-19h00 včetně víkendů a svátků Nabízíme: Hlavní pracovní poměr; Jistota dlouhodobého práce; Odměňování na základě pracovních výkonů a stanovených cílů; Motivační finanční ohodnocení. Požadujeme: samostatnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost vietnamštiny je výhodou ...

 • Referent controlingu a merchandiisingu

  Kontakt telefonicky 8-16 hod, e-mail. Regál servis, doplňování zboží, kontrola expirací

 • Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

  První kontakt telefonicky v době od 9:00 - 14:00 hodin. Náplň práce: pomocné práce na paletách Potravinářský průkaz.

 • Doplňovači zboží

  První kontakt e-mailem. Provozní doba: 9h00-19h00 včetně víkendů a svátků Nabízíme: Hlavní pracovní poměr; Jistota dlouhodobého práce; Odměňování na základě pracovních výkonů a stanovených cílů; Motivační finanční ohodnocení. Požadujeme: samostatnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost vietnamštiny je výhodou. V případě zájmu zasíle ...

 • Doplňovači zboží

  Místo výkonu práce Brno. Provozní doba: 9h00-19h00 včetně víkendů a svátků Nabízíme: Hlavní pracovní poměr; Jistota dlouhodobého práce; Odměňování na základě pracovních výkonů a stanovených cílů; Motivační finanční ohodnocení. Požadujeme: samostatnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost vietnamštiny je výhodou. V případě zájmu zasíle ...

 • Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

  První kontakt e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Doplňovači zboží

  První kontakt telefonicky. Čisty trestní rejstřík, fyzická zdatnost, manuální zručnost. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

  První kontakt telefonicky!!! Upřesňující informace: - čistý rejstřík trestů - průkaz od lékaře o zdravotním stavu - flexibilní pracovní doba - spolehlivost - pečlivost - zodpovědnost - dochvilnost - dodržování podmínek

 • Doplňovači zboží

  První kontakt telefonicky. Čisty trestní rejstřík, fyzická zdatnost, manuální zručnost. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Doplňovači zboží

  Požadavky: fyzická zdatnost-zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (pracovní doba 9 - 21 hod formou 2 pracovní a 2 volné), časová flexibilita. Uchazeči, kteří splňují podmínky, kontaktují zaměstnavatele nejdříve na uvedené telefonní číslo a budou informováni o dalším postupu. V případě zájmu nás můžete kontaktovat také na email.: [email protected] ...

 • Doplňovači zboží

  První kontakt telefonicky. Požadavky: čistý trestní rejstřík, fyzická zdatnost, manuální zručnost. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Brně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v dopravě Brno je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník Brno?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Brně na pozici Dělník 14 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 9000 Kč do 19900 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 16709 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 125 Kč do 188 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 157 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník Brno?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :