Nabídka práce pro řemeslné dělníky v Brně - Venkov

4 aktuálních volných míst

 • Pracovník/-ice na ruční dokončovací práce - kovovýroba, zámečník/-ice

  První kontakt: e-mailem nebo telefonicky Nástup možný ihned nebo dle dohody. Požadované vlastnosti - pracovitost, příjemné vystupování, aktivita, pečlivost, svědomitost. Praxe výhodou, jinak možnost postupného zaškolení. Zaměstnanecké výhody: měsíční odměny nad rámec mzdy, dotované obědy (výběr ze 4 jídel),5 týdnů dovolené, moderní pracovní prost ...

 • Pracovníci montovaných staveb

  První kontakt: e-mailem nebo osobně po předchozí telefonické domluvě na adrese sídla Stavba, údržba a oprava domů. Příprava stavenišť pro výstavbu budov a jiných staveb. Požadovaná manuální tručnost, práce v týmu, fyzická odolonost a ochota učit se novým věcem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Místo výkonu práce: Květinová 1281, 69 ...

 • Operátor

  První kontakt: e-mailem a osobně v místě výkonu práce po předchozí domluvě Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Strojírenský kovodělník

  Požadavky: vzdělání vyučen a výše, práce na PC, čtení výkresové dokumentace. Popis práce: broušení, řezání, závitování kovových výrobků. Místo výkonu práce: Rudé armády 630/33, Rousíno u Vyškova Kontaktní osoba: Škrobová Ivana, tel.: 603 887 627, 517 371 164, [email protected]

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Brně - Venkov. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řemeslné dělníky Brno - Venkov je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník Brno - Venkov?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Brně - Venkov na pozici Dělník 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16200 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 22185 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník Brno - Venkov?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :