Nabídka práce pro pracovníky pošty v Blansku

2 aktuálních volných míst

  • Až 7500 Kč Doručovatel novin s autem pro okres Blansko

    Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručovatele předplatného novin. Jaká práce na Vás čeká? • roznos novin, časopisů a adresných zásilek probíhá v ranních hodinách v okolí Vašeho bydliště • na nejbližším ...

  • Brigáda: Doručovatel listovní pěší/motorizovaný, Blansko

    Popis pozice: hledáme brigádníky na výpomoc s doručováním zásilek příprava zásilek a jejich doručování do firem a domácností uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách vyúčtování a finanční hotovosti po návratu na pracoviště práce v pětidenním režimu po-pá Co byste měl/a mít? trestní bezúhonnost řidičský průkaz sk.B spolehlivost, odpověd ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pracovník pošty v Blansku. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pracovníky pošty Blansko je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Kurýr / pracovník pošty Blansko?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Blansku na pozici Kurýr / pracovník pošty 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 3500 Kč do 7500 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 5500 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od  Kč do  Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 0 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Kurýr / pracovník pošty Blansko?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :