Nabídka práce pro tesaře v Berouně

5 aktuálních volných míst

 • Stavební truhláři

  STAVEBNÍ TRUHLÁŘI - Místo výkonu práce: Hostomice. Požadavky: vyučení, manuální zručnost, fyzická zdatnost. Kontakt: telefonicky, emailem, osobně (telefonicky domluvit schůzku).

 • Tesaři

  TESAŘI - Místo výkonu práce: Nenačovice - stavby po okrese. Doplňující informace: požadované vzdělání - střední odborné s výučním listem, bez vzdělání (i nevyučení), nástup možný ihned. Kontakt: osobně, telefonicky (8:00-20:00).

 • Truhláři, stavební dělníci

  Místo výkonu práce: celá ČR. Požadavky: ŘP sk. C, D, B, svářečské zkoušky, práce s dřevem praxe 5 let. Kontakt: telefonicky (od 8:00-15:00 hod.).

 • TESAŘI, STAVEBNÍ DĚLNÍCI- Kontakt: telefonicky.

  Náplň práce: práce se systémovým bedněním na stavbách se zaměřením na provádění monolitických (železobetonových) konstrukcí. Požadujeme: zkušenosti se systémovým bedněním výhodou, ne však podmínkou, pracovitost, časovou flexibilitu, pečlivost, ochotu učit se novým věcem, dochvilnost. Zaškolení pod dozorem zkušených pracovníků. Nabízíme: poskytneme ...

 • Tesaři

  Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost. Kontakt: telefonicky, emailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako tesař v Berouně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro tesaře Beroun je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Tesař Beroun?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Berouně na pozici Tesař 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 50000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25300 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Tesař Beroun?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :