Nabídka práce pro strojní inženýry v Berouně

6 aktuálních volných míst

 • Konstruktéři strojních zařízení

  Náplň práce: navrhování technických/technologických řešení výrobků pro dopravu a manipulaci se sypkými a kusovými materiály, konstrukční činnost, tvorba dokumentace (úrovně BE, DE, AB). Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování. Kontakt: emailem.

 • Konstruktéři

  Náplň práce: konstrukce nástrojů, náhradních dílů, jednoúčelových strojů a zařízení. Nástup možný ihned. Kontakt: telefonicky, emailem.

 • Strojní inženýři

  Požadujeme: znalost anglického jazyka, technické vzdělání, ŘP sk. B. Nabízíme: dovolenou navíc, stravenky. Kontakt: e-mailem.

 • Vývojáři

  Doplňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok. Požadavky: znalost AJ na komunikativní úrovni, zkušenost v konstrukci či designu v sériové výrobě, znalost norem pro technické kreslení (kótování a geometrické tolerance modelování v Catia, PorE nebo jiném CAD softwaru na vysoké úrovni - Parts, Pro-ducts, Drawings, Su ...

 • STROJNÍ KONSTRUKTÉR/KA SENIOR - Kontakt: e-mailem, telefonicky (7:00-15:30)

  Náplň práce: kompletace - montáž strojních dílů, řezání, ohýbání, rýsování, vrtání, broušení, odborné práce na strojích, na kterých proběhne zaškolení, sestavování dílů a potrubí, stehování MAG, provádění kontrolních operací dle výrobní dokumentace. Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru (zámečník, opravář, instalatér), alespoň 1 rok praxi ve s ...

 • STROJNÍ KONSTRUKTÉR/KA SENIOR - Kontakt: e-mailem, telefonicky (7:00-15:30)

  Náplň práce: vypracování konstrukčních a výrobní dokumentace, specifikace zákaznického/vyvíjeného produktu, samostatné zpracování zakázkových/vývojových konstrukčních úkolů, kombinace práce na konkrétním přiřazeném úkolu nebo spolupráce v týmu, koordinace a provádění konstrukčního dozoru ve výrobě zákaznických/ nových výrobků a dílů, provádění změn ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako strojní inženýr v Berouně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro strojní inženýry Beroun je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.