Nabídka práce pro mechaniky v dopravě v Berouně

9 aktuálních volných míst

 • Strojní technici / mechanici

  STROJNÍ TECHNICI / MECHANICI - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Náplň práce: údržby a opravy strojů, výměny lisovacích nástrojů. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost. Nabízíme: odborné zaškolení na pracovišti, možnost zvyšování kvalifikace a kariérního růstu, příspěvek na dopravu do zaměstnání ...

 • OPRAVÁŘI ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Řidičské oprávnění skupiny B, T. Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné podnikové stravování, stravenky, výkonnostní odměny, roční odměny. Kontakt: telefonicky či e-mailem (Po-Pá 8:00-11:00).

 • SEŘIZOVAČI VE VÝROBĚ PÍSTNÍCH KROUŽKŮ - Kontakt: osobně, e-mailem, tel.

  Požadujeme: SOU, praxe ve strojní výrobě, základy měření, technické myšlení, samostatnost, pečlivost. Co vás čeká: obsluha a seřizování výrobních strojů, zajištění plynulosti výroby, zjišťování a odstraňování mechanických závad. Nabízíme: perspektivu ve firmě s mnohaletou tradicí, dobré mzdové a pracovní podmínky, osobní rozvoj. Zaměstnanecké výhod ...

 • SPECIALISTÉ NA CHLADÍRENSKOU TECHNOLOGII A KLIMATIZACE - Kontakt: e-mailem.

  Jazykové požadavky: základní znalost českého a anglického jazyka. Náplň práce: opravy, instalace a servis chladících zařízení pro průmysl a domácnost, servisní práce na průmyslovém chlazení, instalace a servis automobilových klimatizací a průmyslových klimatizací. Další požadavky: technická a manuální zručnost, schopnost řešení problémů. Zaměstnane ...

 • Mechanici kolejových vozidel

  Místo výkonu práce: Středisko údržby a oprav Beroun. Doba trvání pracovního poměru na 1 rok, poté dle domluvy. Zaměstnanecké výhody: dovolená 6 týdnů, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění,…Kontakt: osobně (Beroun, železniční stanice v 6:00 - 13:00 hodin).

 • Mechanici a opraváři

  Náplň práce: opravy a údržba balících a tiskařských strojů. Nástup možný ihned. Kontakt: telefonicky, emailem.

 • MECHANIK KOMUNÁLNÍ A ZAHRADNÍ TECHNIKY - Kontakt: e-mailem, telefonicky.

  Požadujeme: flexibilitu, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost. Nabízíme: mobilní telefon, benefity. Mzda dle dohody. Kontakt: e-mailem, telefonicky.

 • OPRAVÁŘI ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY - Kontakt: telefonicky (7:00 - 15:00).

  Další informace: ranní směna od 4:00 hodin, odpolední od 15:00 hodin. služby o sobotách a nedělích. Kontakt telefonicky.

 • OPRAVÁŘI ZEM. TECHNIKY - Kontakt: tel. (7:00-15:00 hod.).

  Pracovní doba: 7:00-15:30 hod. Zaměstnanecké výhody: stravenky, zajištění ubytování. Kontakt: tel. (7:00-15:00 hod.).

Pomůžeme vám s hledáním práce jako mechanik v Berouně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro mechaniky v dopravě Beroun je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Mechanik Beroun?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Berouně na pozici Mechanik 9 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17000 Kč do 35000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25002 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Mechanik Beroun?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :