Nabídka práce finanční poradce v Berouně

5 aktuálních volných míst

 • FINANČNÍ ANALYTIK/ČKA, Kontakt: e-mailem.,

  Kontakt: e-mailem.

 • FINANČNÍ/BANKOVNÍ SPECIALISTÉ, Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Upřesňující informace: čistý trestní rejstřík, komunikace s klienty, péče o stávající portfolia klientů. Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, příspěvěk na DPS. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

 • FINANČNÍ PORADCI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Nutné dodělat zákonné zkoušky. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

 • FINANČNÍ PORADCI, HYPOTEČNÍ SPECIALISTÉ - Kontakt: e-mailem.

  ŘP, automobil, bezúhonnost, expert v ČJ. Zaměstnanecké výhody: příspěvky na dovolenou, automobil, notebook, mobilní telefon. Kontakt: e-mailem.

 • FINANČNÍ ÚČETNÍ - Kontakt: e-mailem či telefonicky.

  Náplň práce: práce v systému SAP (znalost systému není podmínkou) , veškeré činnosti v účetni oblasti, evidence a zpracování účetních dokladů, příprava podkladů pro DPH, KH, SH, závěrkové operace, cash-flow, správa pohledávek, ČSÚ, Intrastat apod. Požadavky: vzdělání ideáně ekonomického směru, praxe v oblasti účetnictví nejlépe ve výrobní společno ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako finanční poradce v Berouně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce finanční poradce Beroun je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Finanční poradce Beroun?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Berouně na pozici Finanční poradce 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 26000 Kč do 70000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 37900 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Finanční poradce Beroun?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :