Nabídka práce pro asistenty v Berouně

12 aktuálních volných míst

 • TIPPomůžete nám při vývoji nových léčiv? Kompenzace 14.000 - 60.000 Kč

  Společnost Quinta Analytica s.r.o hledá zdravé muže ve věku 20 - 40 let do klinické studie nového produktu určeného ke krátkodobé léčbě primární nespavosti. Bude vám podán konkrétní lék a následně se několikrát odebere malé množství krve. Finanční kompenzace 32.000 Kč. V případě zájmu nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT. Požadujeme: - muže ...

 • PRAKTICKÉ SESTRY - Kontakt: telefonicky (7:00 - 15:30 hod), e-mailem, osobně (NH Hořovice)

  Doplňující informace: při nástupu doba určitá na jeden rok, po roce prodloužení na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, sleva do lékárny. Kontakt: telefonicky (7:00 - 15:30 hod), e-mailem, osobně (NH Hořovice).

 • OSTATNÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI SOCIÁLNÍ PÉČE - kontakt e-mailem či telefonciky

  Kurz pracovníka v sociálních službách - výhodou (pokud není, nutno si ho dodělat do 18 měsíců od nástupu - 6 nedělní rekvalifikační kurz) Kontakt e-mailem či telefonicky (Po-Pá 8:00 - 16:00) či osobně.

 • Praktické sestry

  Požadavky: zna,ost českého jazyka. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, dotované stravování, masáže, kosmetika. Kontakt e-mailem, telefonicky či osobně.

 • Sanitáři

  Nástup možný ihned. Doplňující informace: třísměnný provoz. Kontakt: e-mailem.

 • Zdravotničtí záchranáři

  Upřesňující informace: nástup možný ihned, při nástupu doba určitá na jeden rok, po roce prodloužení na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, sleva do lékárny. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky (7:00-15:30).

 • Všeobecná sestra/zdravotnický asistent

  Místo výkonu: Hořovice. Kontakt: telefonicky nebo emailem.

 • Zubní instrumentáři

  Doplňující informace: PP na základě dohody. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Zubní instrumentáři

  Kontakt e-mailem: [email protected]

 • ZDRAVOTNÍ SESTRY - PRAKTICKÉ SESTRA - ZDRAVOTNÍ ASISTENTI - Kontakt e-mailem či telefonicky

  Jedná se o pracovní místo odběrové a recepční sestry (práce s PC) na částečný úvazek (PO-PA, 25-30 hodin). Zaměstnanecké výhody: motivační finanční ohodnocení. Kontakt e-mailem či telefonicky.

 • Sestra/asistent ve stomatologické ordinaci

  SESTRA/ASISTENT VE STOMATOLOGICKÉ ORDINACI - Místo výkonu práce: Beroun. Požadavek: nutná kvalifikace. Upřesňující informace: po zkušební době možnost zvýšení platu, nástup ihned, PP dle dohody, zaučení zaměstnavatelem. Zaměstanecké výhody: sick days. Kontakt: emailem.

 • OSTATNÍ PRACOVNÍCI OSOBNÍ PÉČE VE ZDRAVOTNÍ A SOCIÁLNÍ OBLASTI JINDE NEUVEDENÍ - kontakt e-mailem či telefonciky

  Kontakt e-mailem či telefonicky (Po-Pá 9:00 - 16:00).

Pomůžeme vám s hledáním práce jako asistent v Berouně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro asistenty Beroun je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.