Aktuální nabídka práce Alena Hrušová

2 aktuálních volných míst

  • Dělník v oblasti výstavby budov - klempíř, pokrývač

    Možnost DPP nebo DPČ. Místo výkonu práce: Hlinsko NÁPLŇ PRÁCE: práce na střechách ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: prémie První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle od 7.00 do 20.00 hodin nebo na e-mailové adrese.

  • Zedník-stavební dělník

    Místo výkonu práce: Resslova č.p. 1521, 539 01 Hlinsko v Čechách 1 POŽADAVKY: vítán ŘP sk. B1, B, lépe C1, není podmínkou ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na dopravu, ev. ubytování První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 16 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na adrese Resslova č.p. 1521, 539 01 Hlinsko v Če ...

Zaměstnání u Alena Hrušová

Zajímá vás práce ve firmě Alena Hrušová? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Alena Hrušová

vznik firmy v ČR: srpen 2010 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 75584620
adresa: Hlinsko, Československé armády 314
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Alena Hrušová

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Alena Hrušová nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Alena Hrušová.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Dělník v oblasti výstavby budov - klempíř, pokrývač, Zedník-stavební dělník.

Všechna volná místa ve společnosti Alena Hrušová na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Alena Hrušová?

Společnost Alena Hrušová aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Alena Hrušová je 31250 Kč.