Aktuální nabídka práce Antonín Tichý

1 aktuálních volných míst

  • Práce na farmě (pomocné práce v lese)

    VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP! Místo výkonu práce: Krouna POŽADAVKY: ŘP sk. B ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na dopravu První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo přímo na provozovně Krouna č. p. 210, Po-Pá od 8 do 17 hod.. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen. ...

Zaměstnání u Antonín Tichý

Zajímá vás práce ve firmě Antonín Tichý? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Antonín Tichý

vznik firmy v ČR: září 2006 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Bez zaměstnanců
IČ: 73814083
adresa: Krouna 210
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Antonín Tichý

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Antonín Tichý nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Antonín Tichý.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Práce na farmě (pomocné práce v lese).

Všechna volná místa ve společnosti Antonín Tichý na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Antonín Tichý?

Společnost Antonín Tichý aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 30000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Antonín Tichý je 26000 Kč.