Aktuální nabídka práce Simon Bittner

2 aktuálních volných míst

  • Stavební dělník/dělnice

    Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky), pružná pracovní doba. Pracovní náplň: pomocné stavební práce. Požadavky: řidičský průkaz sk. B. Kontakt - p. Bittner Simon, tel.: 776 068 252, e-mail: [email protected] (pro zaslání životopisu). Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj.

  • Stavební dělník/dělnice

    Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky), pružná pracovní doba. Pracovní náplň: přidavačské práce. Požadavky: řidičský průkaz sk. B. Kontakt - p. Bittner Simon, tel.: 776 068 252 (od 08:00 hod. do 09:00 hod.), e-mail: [email protected] (zaslání životopisu). Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj.

Zaměstnání u Simon Bittner

Zajímá vás práce ve firmě Simon Bittner? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Simon Bittner

vznik firmy v ČR: květen 2005 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Bez zaměstnanců
IČ: 73645931
adresa: Česká Skalice, třída T. G. Masaryka 97
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Simon Bittner

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Simon Bittner nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Simon Bittner.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: STAVEBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE, STAVEBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE.

Všechna volná místa ve společnosti Simon Bittner na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Simon Bittner?

Společnost Simon Bittner aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 18500 Kč. Průměrná nabízená mzda v Simon Bittner je 18050 Kč.