Aktuální nabídka práce Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace

2 aktuálních volných míst

  • Učitel/ka mateřské školy

    Požadavky: Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské studium ukončené min. titulem Bc. ve studijním programu Učitelství pro mateřské školy a logopedický kurz nebo Vysokoškolské studium ukončené min. titulem Bc. ve studijním programu Speciální pedagogika Práce s dětmi ve třídě s upraveným vzdělávacím programem Možnost prodloužení pracovního pom ...

  • Učitel/ka mateřské školy

    Požadavky: Minimální požadované vzdělání: úplné střední odborné s maturitou ( bez vyučení) Možnost prodloužení pracovního poměru Trestní bezúhonnost Termín pro podání přihlášek do 07. 04. 2023 Způsob prvního kontaktu: e-mailem

Zaměstnání u Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace

Zajímá vás práce ve firmě Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace

vznik firmy v ČR: květen 2003 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 72744081
adresa: Litoměřice - Předměstí, Masarykova 590/30
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Mateřská škola Litoměřice nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Učitel/ka mateřské školy, Učitel/ka mateřské školy.

Všechna volná místa ve společnosti Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Mateřská škola Litoměřice?

Společnost Mateřská škola Litoměřice aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 31290 Kč do 37060 Kč. Průměrná nabízená mzda v Mateřská škola Litoměřice je 34008 Kč.