Aktuální nabídka práce Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace

1 aktuálních volných míst

  • Dvojjazyčný/á asistent/ka s kompetencí výuky matematiky

    Jedná se o práci s dětmi cizinci především uprchlíky z Ukrajiny, kteří budou zařazeni do jednotlivých tříd dle věku. Asistent organizuje jejich začlenění, podílí se na doučování především v hodinách matematiky, ale i jiných předmětech, spolupracuje s učiteli, kteří děti učí český jazyk a jiné předměty. Vyžadována je znalost ukrajinštiny na úrovni r ...

Zaměstnání u Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace

Zajímá vás práce ve firmě Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace

vznik firmy v ČR: leden 2003 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 72741554
adresa: Liberec - Liberec V-Kristiánov, Husova 142/44
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44 nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: DVOJJAZYČNÝ/Á ASISTENT/KA S KOMPETENCÍ VÝUKY MATEMATIKY.

Všechna volná místa ve společnosti Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44?

Společnost Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44 aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 30000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44 je 30000 Kč.