Aktuální nabídka práce Damino CZ s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Elektromechanik

    Požadujeme odbornou způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. paragraf 6. Jedná se o samostatnou práci na opravách a elektroinstalaci budov, strojů, odstraňování zjištěných a nahlášených závad z revizí na středisku tkalcovna. Zaměstnanecké výhody: příspěvky na stravné, dovolená navíc. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky, popř. osobně ...

Zaměstnání u Damino CZ s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Damino CZ s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Damino CZ s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 1996 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 64650391
adresa: Frýdlant, Úzká 522
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Damino CZ s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Damino CZ nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Damino CZ s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: ELEKTROMECHANIK.

Všechna volná místa ve společnosti Damino CZ s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Damino CZ?

Společnost Damino CZ aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 35000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Damino CZ je 35000 Kč.