Aktuální nabídka práce AUTO-DIENST s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Autoelektrikář

    Náplň práce: opravy nákladních a přípojných vozidel a autobusů Mercedes Benz, Setra, včetně souvisejících služeb. Požadujeme: zkušenosti s prací na diagnostických zařízeních; manuální zručnost a zájem o obor. Výhodou ŘP sk. C nebo D. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected] ...

  • Automechanik

    Nástup možný IHNED. Náplň práce: opravy nákladních a přípojných vozidel a autobusů Mercedes Benz, Setra, včetně souvisejících služeb. Požadujeme: manuální zručnost a zájem o obor. Výhodou ŘP sk. C nebo D. Nabízíme: zaměstnanecké benefity; příspěvek na stravování; příspěvek na penzijní připojištění Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu ...

Zaměstnání u AUTO-DIENST s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě AUTO-DIENST s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o AUTO-DIENST s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 1995 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 64087182
adresa: Lipník nad Bečvou - Lipník nad Bečvou I-Město, Zahradní 1127/25
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s AUTO-DIENST s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik AUTO-DIENST nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti AUTO-DIENST s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Automechanik, Autoelektrikář.

Všechna volná místa ve společnosti AUTO-DIENST s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti AUTO-DIENST ?

Společnost AUTO-DIENST aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 26000 Kč do 28000 Kč. Průměrná nabízená mzda v AUTO-DIENST je 27000 Kč.