Aktuální nabídka práce BPS-Prastav, s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Posunovač

    z: 21.9.2022, a: 31.1.2023 - jedná se o pozici posunovače železničních vozů na vlečce - dráze KOTOUČ Štramberk - nový zaměstnanec by absolvoval zácvik na pozici posunovače přímo na vlečce - ŘP skupiny "B" podmínkou. Předchozí praxe není podmínkou - nepravidelné směny, práce za každého počasí bez nočních směn, možnost kariérního růstu se zvýšením m ...

  • Posunovač/ka

    Nástup možný ihned. Kontakt možný POUZE telefonicky Po - Pá od 8:00 do 16:00. Jedná se o práci posunovače železničních vozů na vlečce - dráze TEPLÁRNA Olomouc. Nový zaměstnanec by absolvoval zácvik na pozici posunovače přímo na vlečce. ŘP skupiny B výhodou. Předchozí praxe není podmínkou. Nepravidelné směny. Práce za každého počasí bez nočních smě ...

Zaměstnání u BPS-Prastav, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě BPS-Prastav, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o BPS-Prastav, s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 1995 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 63996481
adresa: Olomouc, Dolní náměstí 201/1
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s BPS-Prastav, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik BPS-Prastav nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti BPS-Prastav, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Posunovač, Posunovač/ka.

Všechna volná místa ve společnosti BPS-Prastav, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti BPS-Prastav?

Společnost BPS-Prastav aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 27000 Kč do 30600 Kč. Průměrná nabízená mzda v BPS-Prastav je 28650 Kč.