Aktuální nabídka práce efko cz s.r.o.

6 aktuálních volných míst

 • Řidič VZV

  Řidič vysokozdvižných vozíků, platný průkaz na VZV, praxe nutná, po oboustranné spokojenosti lze zaměstnat na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, mimořádné odměny, roční prémie. Kontakt: telefonicky (9:00 - 10:00 hod., e-mailem.

 • Nálevář/ka

  Odpovědnost za kvalitu nálevů ve výrobě, produktivitu práce a optimální využití surovin. Nabízíme: příspěvek na stravování, mimořádné odměny, roční prémie. Kontakt: e-mailem, telefonicky (9:00 - 10:00 hod).

 • Provozní laborant/ka v potravinářském průmyslu

  Dosažené vzdělání chemického směru je výhodou, není však podmínkou. Znalost práce na P.C., spolehlivost, smysl pro odpovědnost, flexibilita, mimo sezónu dvousměnný provoz. Nabízíme: příspěvek na stravování, mimořádné odměny, roční prémie. Kontakt: emailem, telefonicky - 9 - 10 hod.

 • Elektromechanik a opravář strojů

  Elektromechanik a opravář strojů. Opravy strojů - praxe výhodou, vyhláška č. 50, základy R+M a utomatizace Simatic S7. Nabízíme: příspěvek na stravování, mimořádné odměny, roční prémie. Kontakt: telefonicky (7:30 - 14:00 hod.), e-mailem.

 • Mechanik a opravář strojů

  Opravy strojů - praxe výhodou. Příspěvek na stravování, mimořádné odměny, roční prémie. Kontakt: telefonicky (7:30 - 14:00 hod.), e-mailem.

 • Mistr/mistrová potravinářské výroby

  Stručná charakteristika místa: zajištění chodu výroby a organizace směny, zajištění dodržení technologických postupů, vedení pracovního kolektivu cca 25 -30 zaměstnanců, odpovědnost za kvalitu výroby, produktivitu práce a optimální využití surovin a energií. Požadavky - znalosti : organizační schopnosti, samostatnost v rozhodování, zodpovědnost, f ...

Zaměstnání u efko cz s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě efko cz s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o efko cz s.r.o.

vznik firmy v ČR: září 1994 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 62497553
adresa: Veselí nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí II, Třída Čs. armády 839
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s efko cz s.r.o.