Aktuální nabídka práce ABRI, s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Vedoucí sociálního podniku

    Zemanová Linda, e-mail: [email protected] Hledáme pracovníka na pozici: vedoucí sociálního podniku. Požadované vzdělání min. střední odborné - technického zaměření Požadujeme: samostatnost, podnikavost, schopnost vést lidi, komunikovat s cílovou skupinou (dlouhodobě nezaměstnaní), organizační schopnosti, časová flexibilita, řidičský průkaz ...

  • Projektový manažer

    Zemanová Linda, e-mail: [email protected] Hledáme pracovníka na pozici: projektový manažer. Požadované vzdělání vysokoškolské min. Bc (životní prostředí nebo stavebnictví výhodou). Požadujeme: schopnost komunikovat minimálně v jednom jazyce (AJ nebo NJ) vítána, organizační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B Místo výkonu: pracoviště v So ...

Zaměstnání u ABRI, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ABRI, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ABRI, s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 1995 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 61679763
adresa: Sokolov, Ondříčkova 537
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ABRI, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ABRI nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti ABRI, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: projektový manažer, vedoucí sociálního podniku.

Všechna volná místa ve společnosti ABRI, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ABRI?

Společnost ABRI aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 26000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v ABRI je 30500 Kč.